Informacje o nas

 

Jestesmy zawodnikami Minigolf Club Sopot. Od kilku lat piszemy teksty dotyczące Polskiego minigolfa. Jest to jeszcze mało znany sport, szczególnie w naszej Ojczyźnie. Największym osrodkiem tej dyscypliny jest Sopot. Tutaj gramy na polu, które ma już prawie piętnasto letnią tradycję. W tym miescie istnieje także jedyny polski klub i stąd pochodzi najlepsi zawodnicy z kraju. Oprócz tego minigolf rozwija się także w takich miastach jak: Szczecin, Kołobrzeg, Białogóra, Gniewino, Ostrzyce, Poznań, Olkusz, Chrzanów, Inowrocław, Miłobądz, Warszawa. Są to jedyne lokacje o których mamy informacje. Na tej stronie skupimy się głównie na opisywaniu "eventów" z sopockiego pola. Mamy nadzieje, że strona podoba się i moze zachęci do odwiedzenia nas przy ulicy Hestii 5-7.

Historia projektu

Pierwszą stronę dotyczącą MGCS stworzylimy pod koniec 2006 roku. Stało się już tradycją, że co roku, po zakończonym sezonie zmieniamy jej serwer a co za tym idzie szatę graficzną. Każda kolejna strona jest coraz lepsza. Ta obecna jest powodem naszej dumy, gdyż bije na głowę poprzednie. Zachęcamy do przeglądnięcia poprzednich:

 - www.mgcsopot.bloog.pl

 - www.mgcs.bo.pl

Nasi użytkownicy

Poprzednie wcielenia naszej strony nie cieszyły się popularnoscia. Liczymy, że to będąc o wiele lepsze zmieni tą sytuację. Mamy zamiar zamieszczać tutaj wszystkie wyniki i zapowiedzi turniejów, które mogę być przydatne dla klubowiczów, ale też zasady, ciekawostki oraz informacje dotyczące minigolfa dla osób z nim nie związanych. Największą radoscią dla nas jest spotkać osobę grającą na polu, która wczesniej odwiedzila tą stronę.