IV Klubowy - zmiana lidera

2009-09-06 20:25

Na IV Turnieju Klubowym zawodnicy nie pokazali klasy. Ogólny poziom zawodów stał na dniskim poziomie - najlepsza srednia to 36,5. W tym roku mieliy już lepsze o ponad 2 punkty... Najlepszy rezultat uzyskało dwóch zawodników - Daniel Zelewski i Jacek Mikołowski. Ten pierwszy wygrał dogrywkę na pierwszym stanowisku, zdobył 100 punktów rankingowych i obecnie zajmuje pozycję lidera Klasyfikacji na najlepszego zawodnika sezonu. Na miejscu tym zastąpił ubiegłorocznego Mistrza Polski Mateusza Miloch. Trzecią lokatę wywalczył Szymon Miloch. Łącznie zagramy jeszcze 4 turnieje zaliczane do klasyfikacji - w tym dwa liczone podwójnie (MP i GP). 10-punktowa przewaga Zelewskiego może więc okazać się niewystarczająca do zwycięztwa w całym cyklu.