Zakończenie Sezonu 2008 !

2008-11-15 21:27

„Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.”

Myślę, że te słowa wypowiedziane niegdyś przez Phila Bosmansa dobrze określają to co wszyscy czują. Jak wszyscy wiemy nie był to najlepszy sezon dla sopockiego klubu. Mistrzostwa Polski nie były do końca dobrze zorganizowane. Popełniono pewne błędy, których trzeba się wystrzegać w przyszłości. Walne zebranie klubu wyłoniło nowe władze, na stanowisko prezesa powołany został Jacek Mikołowski W skład zarządu wchodzą również: Bogdan Miloch i Daniel Zelewski.

Przed zebraniem rozegrany został turniej kończący sezon. Rywalizację wygrał Daniel Zelewski, który popisał się całkiem niezłymi wynikami jak na tę porę roku. Drugie miejsce zajął Zbigniew Dunajski, który po pierwszej rundzie prowadził razem z Danielem. Trzecie miejsce należało do Michała Górskiego. Najrówniej z czołówki, co zapowiada niezły następny sezon, grał Michał Węglarz (różnica punktowa między rundami wyniosła 1 pt). Najlepsze rundy zagrali Daniel Zelewski i Mateusz Miloch. Ten drugi z powodu fatalnej pierwszej rundy zajął dopiero VI miejsce za Romanem Andruszkiewiczem.

Miło mi jest także stwierdzić, że nowa strona została mile przyjęta przez klubowiczów. Następny turniej odbędzie się dopiero w Styczniu, jednak można się spodziewać aktualizacji na naszej stronie. Dzisiaj pozostaje nam podnieść piłkę, odwrócić się i zmierzać prostą drogą do następnego sezonu.

Powrót