Trzy turnieje w dwa dni!

2009-04-18 20:23

Wszystko wskazuje na to, że kolejny weekend będzie bardzo pracowity dla zawodników. W dwa dni rozegramy aż trzy turnieje. W zasadzie nie ma osoby, która mogłaby wziąć udziału we wszystkich, ale o tym później.

Dzień przed rozpoczęciem sezonu w Sopocie udamy się nieco na południe województwa Pomorskiego. W Kwidzyniu zostanie przeprowadzony pierwszy turniej z cyklu Grand Prix tego miasta. Zawody rozpoczynają się 24.04.09 o godzinie 12:00. W tym roku nie gralismy jeszcze na klasycznym polu betonowym. Wczesniej odbyły się tylko Halowe Mistrzostwa. Rywalizacja będzie więc bardzo ciekawa, tym bardziej, żę prawdopodobnie w Kwidzyniu zjawią się zawodnicy sopoccy.

Dwa turnieje w niedziele organizowane są przez Minigolf Club Sopot (MGCS). O godzinie 9:00 klubowicze staną na starcie pierwszych zawodów rankingowych. Podobnie jak rok temu w terminarzu zaplanowanych jest 6 Turnieji Klubowych. Dodatkowo do klasyfikacji na najlepszego zawodnika sezonu zaliczają się podwójnie Mistrzostwa Polski i GP w Sopcie. Miejmy nadzieję, że już 25.04.2009 zostaną rozwiane wszelkie spekulacje dotyczące formy faworytów do których zaliczają się na pewno trzej najlepsi zawodnicy sezonu 2008: M.Miloch, Larus oraz Zelewski. W ostatniej próbie także M i J. Mikołowscy pokazali, że są mocni, a wyzwanie z pewnoscią podejmą także B i S. Miloch, którzy nie opuszczali podium podczas ostatnich Turniejów Klubowych 2008.Gramy tradycyjnie dwie rundy. Zaraz po nich na torach pojawią się amatorzy uczestniczący w zawodach inauguracyjnych sezon 2009. O 12.00 rozpoczniemy turniej w czterech kategoriach: juniorzy(do lat 19), seniorzy(od lat 19), kobiety, open.

Powrót