Miloch w pięknym stylu rozpoczyna sezon.

2009-04-28 17:11

Aż 6 punktów przewagi nad drugim zawodnikiem wypracował w dwóch rundach I Turnieju Klubowego Mateusz Miloch. Dzięki temu zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Klasyfikacji Klubowej. Pierwsza runda była popisem dwóch zawodników. Wspomnianego wczesniej Milocha (32) i Macieja Mikołowskiego (33). Ten drugi również ostatecznie znalazł się na drugim miejscu podium.Pierwsze przejście nie było jednak szczęsliwe dla Daniela Zelewskiego. Mimo, że na początku zagrał 40, zdołał odrobić stratę(35) i zajął trzecie miejsce. Ogólnie turniej stał na dosyć niskim poziomie. W zasadzie obserwowalimy tylko walkę tych trzech zawodników. Za nimi mało było osób, które zagrały poniżej 40. Jedynym usprawiedliwieniem słabej formy jest fakt, że większosć zawodników dopiero rozpoczyna treningi. Na srednią wyników całych zawodów wpłynęła także nieobecnosć Pawła Larusa, który zawsze ją obniżał (przypominamy, że im mniejszy wynik tym lepiej).

Po Turnieju Klubowym nastąpił otwarty Turniej Rozpoczęcia Sezonu. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. W kategorii Open zwyciężył Michał Moszoro, w juniorach Kacper Laskowski. Najlepszym juniorem młodszym został........, najlepszą kobietą......... a w seniorach wygrał Wojciech Kornowski, który również otrzymał nagrodę naszego serwisu przyznawaną najlepszemu zawodnikowi z poza grona minigolfistów.